Artykuły

VACS worki s marką rodziny

VACS

worki s marką rodziny

 

Wszystko rozpoczęło się od zera i od odważnego celu. Stworzyć produkcję i do 6 miesięcy rozpocząć sprzedaż worków do jakichkolwiek odkurzaczy, a w dodatku przez internet. Sukces jest bowiem ukryty w tym, iż czas od czasu go każdy potrzebujemy.

 

,,Kiedy ujawniłem swe plany, że rozpoczynam produkować worki do odkurzacza, większość ludzi uważała, że zwariowałem.” wspomina Andrzej. Zostawił stanowisko menażera w prestiżowej firmie, która sprzedawała urządzenia elektroniczne, i mimo wielkiej ilości doświadczeń, sobie odniósł również ważne spostrzeżenie: duża ilość ludzi szuka i kupuje worki do odkurzacza. Na co dzień!

 

Od samego początku to był zakład…

…na jakość i przyszłość nietkanego tekstylia. Ojciec Andrzeja zaprojektował oraz skonstruował, w swoim warsztacie, maszynę s ogromnymi cylindrami dla 5 różnych warstw nietkanego tekstylia. Do garażu domu Andrzeja się przyprowadziło maszynęz Niemiec. Heidelberg. Niezawodnie potrafiła wyciąć specjalne kartony, dla uchwycenia worków do odkurzacza.

Cherchez la femme Zeszyć lub raczej specjalnym procesem stopić 5 warstw tekstylia dokładnie, starannie i szybko, żeby z tego był worek, na to mężczyźni nie wystarczą. Była potrzebna kobieta! Za maszynędo szycia więc usiadła żona Andrzeja. Z pielęgniarki się nagle stała profesjonalna krawcowa. Zamiast materiału tekstylia, zamiast igły laser. Fotel i krzesła w pokoju gościnnym się przesunęły do kąta. I już się szyło!

,,Zliczyłem sobie, iż musimy odesłać 10 worków dziennie, żebyśmy potrafili tak żyć i pracować.” Plan Andrzeja jednak w zupełności się nie udał. Przygotowanie produkcji a sprzedaż worków, zabrała daleko więcej czasu, niż oczekiwał. Jednak wynik się zjawił!

 

15.1.2013 rozpoczęła firma Andrzeja VACS swój pierwszy czeski sklep internetowy. Wieczorem miała 6 zamówień a następny dzień 20… W ostatnim czasie rozsyła 5 000 worków dziennie do Czeskiej Republiki, Słowacji, Niemiec, Węgier oraz do Polski.

 

Jest mi wielkim przywilejem, iż mogę Państwu zaproponować VACS worki z naszego sklepu internetowego.

Napewno je wypróbujcie!

PAPIER vs. TEKSTYLIA

PAPIER vs. TEKSTYLIA

PAPIER vs. TEKSTYLIA

do artykułu
Jak walczyć z alergenami

Jak walczyć z alergenami

Jak walczyć z alergenami

do artykułu
VACS worki s marką rodziny

VACS worki s marką rodziny

VACS worki s marką rodziny

do artykułu
Filtr HEPA

Filtr HEPA

Filtr HEPA

do artykułu